Logo

SaCH_provozovna.jpg


Naše společnost S & CH TRADE CZ, s.r.o. se již více než 10 let zabývá dovozem a distribucí obalových materiálů a maskovacích a zakrývacích materiálů pro autolakovny, malíře, lakýrníky a podobně.

Nabídku produktů stále rozšiřujeme. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti importu a distribuce využíváme nových kontaktů k rozšíření prodejního sortimentu. Na těchto stránkách vám představujeme sortiment komprimovaných výrobků -ubrousků, útěrek a ručníků pro cesty i každodenní použití.

V našem prodejním oddělení v Chrudimi pracuje vyškolený tým odborníků, kteří jsou připraveni vám v případě potřeby poradit či pomoci s vyhledáním optimálního řešení vašeho požadavku.

Poskytujeme profesionální servis, včetně logistických a přepravních služeb, dodávky "just in time" s dopravou do skladu odběratele kamkoliv v ČR i na Slovensku.

V době kdy stoupají nároky výrobních firem na kvalitu obalových materiálů, ale také na profesionální prodejní servis, je naše společnost připravena poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby.

Rádi vás přivítáme nebo vás navštívíme a osobně projednáme možnosti případné spolupráce.

Kliknutím na logo přejdete na stránky naši společnosti logo SaCH